Тарифи на 2022 рік

Тарифи на послуги КТБ

(* - при наявності технічної можливості та без врахування необхідних матеріалів)
Порядок оплати послуг КТБ.

Абоненту рекомендується регулярно перевіряти залишок коштів на своєму особовому рахунку, стан якого відображається в персональному кабінеті Абонента на цьому сайті.

На 1 число кожного місяця відбувається авансове відрахування коштів з особового рахунку Абонента суми абонплати на наступивший місяць, згідно вибраного Абонентом тарифного пакету. Рекомендований залишок коштів на особистому рахунку Абонента на кінець місяця не повинен бути менше розміру абонплати. Інакше Абонент повинен поповнити рахунок.

Тарифи на послуги Інтернет

*- вартість підключення 100 грн, модем на період користування послугою надається безкоштовно. **-в щомісячну абонентську плату включена оплата послуг КТБ (за телебачення не потрібно платити окремо).
Додаткові послуги
Порядок оплати послуг Інтернета.

Абоненту рекомендується регулярно перевіряти залишок коштів на своєму особовому рахунку, стан якого відображається в персональному кабінеті Абонента на цьому сайті.

При наявності достатньої суми на рахунку платіж за пакет послуг на місяць знімається щомісяця, з урахуванням дати підключення, в період з 00:00 до 8:00. Наприклад, пакет послуг був підключений 25 числа, зняття платежу буде відбуватися 25 числа кожного місяця, якщо пакет послуг був підключений 31 числа, зняття платежу буде відбуватися в останній день кожного місяця.

Якщо на рахунку недостатньо коштів для оплати пакета послуг на місяць, автоматично здійснюється перехід на тимчасову призупинку послуг доступу до Інтернету, при цьому послуги КТБ надаються і далі, а також знімається плата згідно тарифів.

В подальшому, кожен день з 0:00 до 8:00, буде перевірятися стан рахунку, і при наявності достатньої суми, відбувається зняття вартості пакета послуг на місяць і підключення пакета послуг Інтернету. Зверніть увагу, що дата наступного зняття буде змінена з урахуванням нової дати підключення пакета послуг на місяць.

Платежі через термінали "2click" та платіжні системи Приват24 та i Box проходять в режимі он-лайн, кошти надходять в момент оплати.

Розташування терміналів “2click”
для сплати послуг “Рось Телеком” (комісія 1 грн) :

  1. вул. Я. Мудрого 62, приміщення “Рось Телеком”
  2. Масив “Піщаний”, магазин “Дитячі товари” (Ринок)
  3. вул. Нагірна 3, 1-й поверх
  4. вул Шевченка 146, “Побутрадіотехніка” 1-й поверх
  5. вул Комсомолська 85, Магазин “Гаджет”
  6. вул Леваневського 34, офіс БКМ
  7. бул Перемоги 169, приміщення “Оранта”
  8. бул Перемоги 159
  9. вул Карбишева 53а

Новини

Профілактика

21 червня 2022
22 червня 2022р з 00-00 до 6-00 будуть проводитись планові профілактичні роботи на обладнанні головної станції кабельного телебачення. У період проведення робіт буде відсутня трансляція телевізійни...

Припинення трансляції каналу Глас

06 червня 2022
З 1 червня 2022р припинив роботу телеканал Глас.

Тарифи на 2022 рік

19 травня 2022
З 1 січня 2022 року будуть змінені тарифи на послуги ТРК "Рось Телеком". Абонентська плата за послуги КТБ становитиме 95 грн. Вiдповiдно абонентська плата за послуги Інтернет складатиме 130 або 160...

Припинення трансляції каналу

19 травня 2022
12 лютого згідно прийнятого РНБО рішення  припинена трансляція телеканалу НАШ.

Припинення трансляції каналів

19 травня 2022
З 23 червня канали SET, Sony Turbo, Sony Sci Fi припиняють мовлення в Україні. Відповідно трансляція цих каналів в нашій мережі буде припинена.  

Трансляція нових каналів

19 травня 2022
З 1 липня 2021р. в цифровому пакеті ТРК Рось Телеком буде розпочато трансляцію нових каналів Bolt, Star Cinema, Star Family та Paramount Channel.

© 2015 ПП Телерадіокомпанія "Рось Телеком" | Всі права захищено. Зроблено в Koreshkoff.com