00000 Новини | ТРК Рось Телеком

+38 (0456) 33-30-13

Зміна каналів

З 1 січня 2021р. трансляція телеканалів Футбол1 та Футбол2 буде припинена. На їх заміну буде розпочата трансляція в цифровому пакеті нових спортивних каналів Setanta Sports та  Setanta Sports+.

Тарифи на 2021 рік

З 1 січня 2021 року будуть змінені тарифи на послуги ТРК "Рось Телеком". Абонентська плата за послуги КТБ становитиме 85 грн. Абонентська плата за послуги Інтернет залишиться без змін.

Канали в HD якості

З 15 січня 2020 року в цифровому пакеті розпочата трансляція каналів СТБ, Новий, М1, М2, Оце, ICTV в стандарті високої чіткості HD. На старих моделях тюнерів прийом цих каналів став неможливим.

Канали в HD якості

З 1 вересня в цифровому пакеті телеканали Україна, Індиго та НЛО транслюються в HD якості.

Ощадбанк

В зв`язку з припиненням договору на прийом платежів від населення через Ощадбанк прохання не здійснювати оплату наших послуг через відділення Ощадбанку, тому що кошти не надходитимуть на Ваш особовий рахунок.

Увага Акція

Для абонентів КТБ "Рось Телеком" діє акція по підключенню до мережі Інтернет. Сплативши вартість підключення Ви отримуєте один місяць користування мережею Інтернет безкоштовно, якщо якість наданих послуг Вас влаштує, то послуги будуть надаватися надалі згідно вибраного тарифного плану.

Збільшення швидкості

З 1 березня 2019р. завдяки вводу в експлуатацію нового обладнання всім абонентам збільшено швидкість досупу до мережі Інтернет в 2 рази- до 20 МБіт/с. При цьому вартість послуг залишено без змін. Також впроваджено новий тарифний план з швидкістю до 50 Мбіт/с.